| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cumpar o masina un pasat de 18 T ce parere aveti aveti despre ea si daca ar fi sa aleg intre 1.8t si 2.0 care este mai buna.
Ma refer consum, intretinere cat mai multe detalii dar nu din auzite
Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| IF88MDL a răspuns:

1.9 diesel 101/131 cai putere! la 131 cai putere costurile sunt mai mari la intretinere iar consumul e aproape acelasi cu cel de 101 cai putere.

| goejoy a răspuns:

U stii cat papa un T? un prieten si-a luat el a4 1.8T dupa 3 luni nu gasea cui sa o dea la pret redus laughing
doar sa fie o masina noua sa nu pape mult dar daca e sub 2008 cam...

| m2704 a răspuns:

Diesel pentru costuri reduse! benzina pentru distractie!