| motocros a întrebat:

vreau sa imi cumpar un cabrio (decapotabila pentru cine nu stie) dar sa fie opel si second hand
ce imi recomandati?

5 răspunsuri:
| sNukki a răspuns:

Opel Tigra sau Opel Bertonewinking dar ai grija cu consumu la Bertonewinking

| slalomprintrecretini a răspuns:

Smart. Super ieftin.

| Geo17 a răspuns:

Opel Astra, dar ce iti recomand, eu este un Reanult Megane, cabrio an 97, 98, 99...sa fie galben. Deci acea masinutza este o super unealta! De 5 ani, nu am bagat 1 leu in motor, si circul cu ea in fiecare zi! Bafta!
PS-Pretul este unul foarte convenabil!

| subfocus a răspuns:

Astra bertone. e de vis

| motocros explică:

Inca ceva... daca imi puteti da exemple care se decapoteaza electric pana la 3000 euro