| lallalle a întrebat:

Vreau sa imi pun geamuri fumurii la masina, la geamurile laterale spate si luneta. Din cate stiu lipeste o folie pe ele, nu? Cam care ar fi pretul? Mentionez ca am un Golf 3. Multumesc

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Iti spun pretul facut pe caculator cu softul original + adaosul service-ului meu care nu este exagerat de mare comparativ cu altele si costa 783 de lei tot golful daca este cel in 4 usi si 803 daca este break si 413 daca este cel in 2 usi!

| cineva1992 a răspuns:

Pai depinde de care folie in mod normal costa 6 Mill

| LaraDot a răspuns:

Pai...si eu am si stiu ca pretul e in jur de 100 si da este o folie

| mrszilike a răspuns:

In jur de 300 leihappy

| alynutzu_8618 a răspuns:

nu are cum sa coste atat de mult si eu am pus folie pe geamuri dar cred ca mai mult de 450 lei nu are cum sa fie daca vrei sa le pui si pe alea din fata si alea din spate +luneta dar daca bagi alea din spate+luneta si parasolar fata am dat eu 270 leitongue

| taba a răspuns:

Pai depinde ...trebuie si omologate da-mi add daca vrei amanunte ubitha18