| anonim_4396 a întrebat:

Am o nedumerire. Daca renunt la școala de șoferi, iar eu i-am plătit totul înainte intrusctorului, este vreo sansa sa recuperez o parte din bani? M-am inscris acum o luna, am fost la toate orele de legislatie si la o singura sedinta de conducere, insa mi-am dat seama ca ar fi o risipa de bani sa mai continui daca pot recupera ceva. Pana luni nu as vrea sa il deranjez pe instructor, deci stie cineva daca pot recupera o parte din banii dati?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

E normal ca la primele sesiuni de condus sa fii in plop. Nu te descuraja!

| anonimg a răspuns:

Da, ai putea primi o parte din bani înapoi; dar nu te gândi la așa ceva.
Continua școala; căci nu va fi risipă de bani.

| Vanesa87 a răspuns:

Bani nu se mai pot recupera