| UnQ7 a întrebat:

Sunt intr-o situatie cam nasoala. Acum 3 luni m-am inscris la o scoala de soferi pe care o credeam serioasa. Se pare ca m-am inselat. Scoala a costat 1300 de lei si pana acum nu am facut mai mult de 10 ore de condus, de orele de legislatie nici nu mai vorbesc, nu am facut deloc. Peste 4 saptamani trebuie sa dau sala insa instructorul ma tot duce cu vorba cand il intreb daca pot merge la condus. Este vreo sansa sa imi recuperez banii? Daca nu, vreau sa stiu daca pot lua ore suplimentare la o alta scoala.
Multumesc!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Poti sa te muti la alta scoala dar banii platiti sant pierduti