| danitzi1993 a întrebat:

Buna, un link de descarcare program delphi ds150e 2014? Va rog frumos daca stie cineva.

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Uite aici, in josul paginii sunt doua linkuri, pentru 2014 si 2015 r3
https://cardiagn.com/delphi-2014-release-2/

| potinc a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Salut poti sa imi dai si mie cd de instalare delphi

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru potinc):

Am cd-ul in format fizic, nu am cum sa-l trimit.
Programul se gaseste pe diferite site-uri, cel mai usor de instalat este versiunea 2015 R3. Poti incerca linkurile de pe forumul asta:
https://www.elforum.info/......e__2015r3/
Eu acum folosesc programul Autocom 2020 cu acel tester Delphi ds150e, i-am facut update de firmware insa nu sunt multumit de rezultat, merge mult mai greu decat mergea programul Delphi. Si este si mai complicat.

| Panamax a răspuns:

Ai avut software crackuit si imperecheat cu testerul, nu functioneaza cu altceva. Daca pui software original se blocheaza definitiv.
Ai pierdut cd-ul original?