Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Urmeaza sa imi dau traseul pentru permisul auto si am emotii foarte mari. Cum as putea să le controlez la volan? Nu vreau sa iau pastile calmante ca sa nu imi afecteze concentrarea si sa fac mai rau

6 răspunsuri:
| heddy10 a răspuns:

Gandeste-te ca si agentul care sta in dreapta ta tot om e, nimeni nu e perfect si mai si gresim. Daca asculti cu atentie indicatiile, nu are ce sa mearga prost (presupunand ca stapanesti masina si situatia).

| Violleta2022 a răspuns:

Este perfect normal sa ai emotii, toti avem emotii la examene!
Si examenul de soferie sste un examen ca oricare alt examen, trebuie doar sa te gandesti ca nu pierzi nimic, chiar daca nu-l iei din prima, capeti experinta si inveti din greseli.
Autocontrolul este totul!
Hai cu succes la examen!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Si esecul e o optiune. Examenul il iei atunci cand esti pregatita.
Nu e o joaca de copii, dar nici un lucru greu. E mai bine pentru toata lumea, sa il treci atunci cand conduci bine.
Emotiile pot sa iti apara si atunci cand esti singura, nu doar la examen.
Prezinta-te pur si simplu, si vezi care va fi rezultatul. Nu cred ca trebuie sa pleci undeva, si ai nevoie de permis cat mai repede raised eyebrows

| IIIshaneIII a răspuns:

Ai putea sa dai traseul impreuna cu un prieten bun sau o persoana apropiata, asta cred ca ar fi de ajutor

| BlackBMW a răspuns:

Incearca sa stai relaxat, si sa nu te gandesti ca o sa il pici. Mergi normal.

| Miller_Ali_1993 a răspuns:

Cand iei permisul sa ma anunti si pe mine sa stau dracului acasa, multumesc!