| Dx99 a întrebat:

Bună, vineri am luat traseul auto. Știți cam în cât timp este livrat prin poștă, în București?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ai promovat deja traseul de vineri? :O
Du-te si scoate dovada, a 2-a sau a 3-a zi dupa promovarea examenului. Vorbind de zile lucratoare. Luni-marti mergi dupa dovada.
Dar pe vremea mea, elevii se ingrijorau de examen, nu de livrarea permisului thinking

| Dx99 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu, am luat vinerea ce a trecut.

| crud a răspuns:

Traseul auto nu are cum sa-ti fie livrat prin posta. Permisul iti va fi livrat in maxim 15 zile.

| Dx99 explică (pentru crud):

Da, am greșit, îmi cer scuze. Update: permisul ajunge prin prioripost. Daca dai sa zicem vineri, maxim marți sună poștașul după tine să te întâlnești cu el sa ți-l dea.