| davidutzuu a întrebat:

Buna
vreau sa imi cumpar un FORD mondeo din 2008 are in jur de 180.000 de mile. masina functioneaza f bine si arata bine. Vreau o parere...se merita sa il iau la kilometri care ii are? multumesc

Răspuns Câştigător
| Maioru a răspuns:

180000 mile inseamna cam 235000 km si nu mi se par atat de multi km.Este de Anglia cu volan pe dreapta daca este in mile? Daca este asa trebuie sa ai experienta in condus ori eu cred ca esti cam tanar, daca este cu volan pe stanga, este servisata la timp, arata si merge bine, merita.Depinde de bani ca nu pomenesti nimic.

2 răspunsuri:
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Da cum sa nu, ia-l daca ai banii si mai este si un diesel!

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Depinde cat vrea pe el...