| gabi659 a întrebat:

Buna, vreau sa imi fac grila de la masina neagra (Audi a3). Grila ei este chrome, oare as putea sa dau cu primer peste ea si dupa vopsea neagra, sau trebuie sa dau jos chrome ul, Multumesc

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa il dai jos ca e prea lucios sa prinda bine ceva pe el.

| relian a răspuns:

Cumpara alte griluri negre si ai rezolvat problema. Le poti cumpara de la dezmembrari nu neaparat noi. Nu cred ca poti da jos cromul de pe grilul ala, fara sa ramina urme.

| Alexuţ02 a răspuns:

Iti bati capul prea mult, eu unul mi-as pune grila de RS direct neagra in locul tau, iti schimba complet aspectul masinii

| CosminGK a răspuns:

Salut. Ca sa faci treaba cum trebuie si sa nu fie o tiganie, trebuie dat jos chromul ce se afla pe grila. Dupa primer, vopsea, lac.