| aplyseby1994 a întrebat:

Am un audi a6 model 2003. E o masina de serie si n prea am nimic schimbat la ea, dar am doua evacuari. As vrea sa o schimb si sa o fac la fel ca in poza din linckul de jos. O sa ii schimb praguri bara spate stopuri faruri capota grila si tot ce mai credeti voi ca trebuie schimbat ca sa arate ca masina de mai jos. Intrebarea mea este: Cam cat m-ar ajunge sa fac asa ceva? la un service din Romania? vreau sa arate la fel ca cea de mai jos, sa schimb ce am de schimbat + vopsit. Vreau sa imi faceti o medie asa cam cat m-ar ajunge la o firma de asta care se ocupa cu asa ceva + manopera + tot. Daca ati sti si o firma care mi-ar putea-o face ar fi si mai bine. Un pret asa cam cat credeti voi ca ar costa toate operatiunile aste as vrea. Va multumesc!

http://www.modifiedcars.com/cars/25884/modified-audi-a6- 1998-pictures

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu este vorba numai de vopsit, trebuie schimbat Body Kit-ul, are elemente de carbon care sunt destul de scumpe. Daca esti din Bucuresti poti venii in service-ul meu, iti dau datele in privat si discutam, manopera in total o sa te duca la aproximativ 1000-1300 de lei cu tot cu vopsit, antifonat fiindca nu o poti lasa ne antifonata, sablat in carbon ceea ce nu e deloc usor, ceva modelare fiindca nu cred ca gasesti body kit identic si piesele o sa vedem cat costa, in catalog ceva asemanator te duce la 3700 de euro!