| SergiuM a întrebat:

ziceti-mi va rog ceva siteuri cu biciclete de vanzare la preturi bune! Vreau sa imi cumpar o bicicleta pana in 600 de lei cu supensii fata-spate si daca este posibil sa aiba si frane pe disc la pretu ala! funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| zw33ty a răspuns:

Okazii.ro selcetezi orasul in care cauti si sigur gasestiwinking

| Mit_Adriana_1989 a răspuns:

Velopediashop.ro ofera o gama completa de biciclete, piese pentru bicicleta, accesorii si echipament de bicicleta la cele mai bune preturi. http://www.velopediashop.ro/