| xAudCulorix a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o bicicleta mountain bike si nu stiu ce frane sunt mai bune cele pe disc sau cele cu saboti. Va rog ajutati-ma. FUNDAAAA.

Răspuns Câştigător
| KindduOullie a răspuns:

Pai cele pe disc dar trebuie sa fi atent ca te poate si arunca frana de fata.

| xAudCulorix explică (pentru KindduOullie):

Mersi multi si tare raspunsul sa stii ca am patit asa ceva laughing.

4 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

AM AJUNS PREA TARZIU, EU am pus frana de fata si am cazut la doua zile dupa e mi-am luat bici cu frane pe disc.

| davidtm a răspuns:

Pai alea pe saboti, cand se ating de cerc, se decojesc, si trebuie sa le schimi mai des.si alea cu disc is folosite si la masina,. NORMAL CA PE DISClaughing.

| andrei1234512 a răspuns:

Sunt bune ambele dar sun mai bune cele cu frane pe disc parerea mea