| rjrj a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o bicicleta pana in 1000 lei dar mountain bike! Sunt din judetul Caras-Sevrin si as vrea sa-mi spuneti si niste magazine mai bune si niste biciclete mai bune dar sa aiba frane pe disc shimano tot tot 21 viteze chestii din astea.Asteptwaiting
>Funda:

Răspuns Câştigător
| mtx13 a răspuns:

Am Eu noua noutza am folosit`o 2 ore... nu`mi place tio dau moca happy are 21 de viteze e buna...Sunt din caras-severin resita. aDdd: Soky.Lgn Sau Dami PM happy