| CraitaEdy a întrebat:

Am 14 ani si m-am inscris la o scoala profesionala ca mecanic auto.Maine am de dat un interviu in fata unei comisii.Din cate am inteles o sa ma intrebe de ce am optat pentru aceasta meserie.Cine ma poate ajuta cu un raspuns rapid.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pentru ca iti doresti o cariera in domeniul auto, si crezi ca acesta este cel mai bun inceput.

| CraitaEdy explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Iti multumesc pentru raspuns.Acum sper sa fiu acceptat.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Zile asa: Pentru ca orice autoturism ajunge pe mana mecanicului la ce conditii de carosabil exista in Romania, fata de alte tari unde sant drumuri de calitate

| 0rlando a răspuns:

Simplu, pentru că îți plac mașinile, dar nu știi mai nimic despre ele și vrei să înveți totul.