| rwmadalin a întrebat:

Buna ziua.
Am cumparat un kit de motor de 49cc in 4 timpi pentru o bicicleta iar prietenii mei mi-au spus ca nu am voie cu el pe strada, ca imi trebuie o omologare sau ceva de genul
Stiti cumva daca am nevoie de ceva omologare pentru a circula in oras cu asa ceva? Sau daca da de ce omologare as avea nevoie si cat ar costa asa ceva

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoie de omologare, sa inmatriculezi respectivul vehicul, sa ii faci asigurare si nu in ultimul rand permis categ AM.