| Cretu_Liviu_1985 a întrebat:

am cumparat un peugeot 206 din 99 1, 4 benzina si nu sta la relanti, ba urca ba coboara si imi consuma si multa benzina.stie cineva care ar fi problema?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie dus la service specializat Peaugeot pentru reglare si revizie completa, fiindca mai pot fi si alte probleme ascunse.

| WaiterJon1988 a răspuns:

Dacia. Rezultatul a venit dupa realimentare. Motorul a inceput sa mearga mai silentios, fara vibratii si cu o performanta sporita. Cand merg la un drum scurt economisesc de la 1 la 1.5l. Sunt multumit. http://bit.ly/2g5UZo8