| Drahens a întrebat:

Bună ziua. Am dat pe data de 20.05. 2019 la ora 12:30 examenul teoretic auto(sala) în Slobozia Ialomiţa, eu fiind din Feteşti Ialomiţa. Bun, am luat-o cu 24 de puncte din 26. Poliţista de acolo care m-a asistat a spus să apăs pe "Nu" la întrebarea aceea de pe calculator dacă vreau să mă programez online sau nu pentru traseu. Am apăsat pe nu exact aşa cum mi s-a spus. Dosarul meu a rămas acolo, urmând să-mi fie adus la Feteşti în termen de o lună, ceva de genul, după spusele dânsei. Întrebarea mea este, în cât timp îmi poate veni dosarul şi în maxim cât timp pot da traseul acum având în vedere că azi suntem în 31.05. 2019? Eu am impresia că dosarul meu a venit deja, dar instructorul mă tot amână că nu mi-a venit, deşi eu cred că mi-a venit, dar el mă amână deoarece nu are timp să se ocupe de mine, având mulţi alţi elevi mai "importanţi" decât mine. Ce e de făcut în situaţia asta? *Dau fundă*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta pare a fi o problema pe care sa o discuti cu instructorul tau. Ai putea sa mergi pe la sediul scolii si sa intrebi daca au primit dosarul tau, asta inainte sa-l confrunti pe instructor