| Alinușș7278289345 a întrebat:

Bună ziua. Am o întrebare și aș dori dacă se poate cât mai multe răspunsuri, în special de la cei care au trecut prin asta. În legatură cu proba teoretică de la școala de șoferi. Întrebările sunt fix aceleasi ca de pe DRPCIV si Școala Rutieră? Deoarece eu de acolo am învățat, iar părerile sunt împărțite. Unii spun ca întrebările sunt formulate altfel, alții spun că răspunsurile, iar alții spun că sunt fix la fel. Nu știu ce să mai cred, sunt foarte panicată, vă rog să mă ajutați cu cat mai multe răspunsuri de la cei care au trecut prin asta sau au cunoștințe. Vă mulțumesc mult!

4 răspunsuri:
| CosmiinTezeu a răspuns:

Da sunt la fel. Doar ca DRPCIV se tot repeta întrebările. Recomand școala rutieră! Succes

| Sarcopt a răspuns:

Daca faci peste 24 de puncte, sa fii sigura ca-l iei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt aceleasi intrebari si aceleasi raspunsuri. Raspunsurile sunt puse in aceeasi ordine. Eu cu scoalarutiera am luat cu 25 din prima.

Dar vezi că site-uri care conțin denumirea "drpciv" sunt mai multe. Cel oficial este doar drpciv.ro simplu, nu teste-drpciv.ro sau altceva.

https://drpciv.ro/dlexam și exact cum arată interfața aici va arăta și la examen

| elaventurero a răspuns:

Il iei. E prea simplu. Minima atentie atat!