| Mihai_Valentin_2001 a întrebat:

Bună ziua, am si eu o problemă la un atv de 125cc 3+1.problema este la cutia de viteze,atunci cand este pornit si il bag in treapta unu pleaca singur fara sa accelerez,si daca vreau sa.l scot pe liber trebuie sa.l opresc,la fel si cu masarierul, precizez ca am ambreiajul nou.

1 răspuns:
| DaniTDCI a răspuns:

Salut, nu ai pus bine ambreiajul, adica e prea strans si ramane cuplat tot timpul, cunosc acest caz ca am reparat asa ceva, incearca sa il mai destrangi putin