| leonard05 a întrebat:

Am si eu un touareg 5.0 v10.si as vrea sa stiu cat ulei intra la motor si la cutie..si cat m-ar costa un schimb de ulei la motor si cutie cu tot cu filtre.

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

La cati bani ai dat pe masina aia chiar iti pasa cat te mai costa schimbul de ulei?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vino cu anul de fabricatie, si codul motor.
Astea sunt detalii esentiale, cand ai o masina reala.

| danandrei1 a răspuns (pentru danbnz):

Pana in 2006, sunt maxim 6000 de euro, atat pe olx cat si pe mobile.

Masina aia sa o ai ca autoutilitara e ok, platesti impozit mic si motorul ala e bestial. Am condus una si trage de rupe, ti se ridica volanul in mana.

Consumul nu e exagerat, scoti un 15 mixt... ceea ce nu e f mult