| Gasca_Razvan-Andrei_1991 a întrebat:

Buna ziua, am un audi a4 B8 din 2014 si vreau sa stiu daca pot monta pe el carlig de remorcare, gasesc carlig de cumparat dar nu stiu daca se poate monta, va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Carlig remorcare AUDI A4 8K2 B8 STEINHOF STA-074

Daca acest model este A4 B8 inseamna ca merge montat pe modelul asta de masina, totusi nu sunt specialist pe chestii de genul, ti-am raspuns doar cu un simplu research pe net, cel mai bine intreaba un mecanic

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Se poate monta. Eu pentru Skoda am cumparat de pe www.autogedal.ro
Cred ca au cele mai bune preturi. Ai grija sa nu iei instalatie electrica fara modul de protectie.
Vezi pe unde il montezi ca e ceva de munca. Stiu ce e mai scump dar mai bine dupa ce il cumperi cauti un Service sa il puna si ai si garantie. In RO o sa ai nevoie de factura pentru Omologare la RAR.