| onytymo a întrebat:

am un golf 5 din 2005 si am schimbat casetofonul cu un model mai nou de la vw, si dupa ce l-am schimbat am ramas fara baterie. Am pus baterie noua si la fel s-a consumat toata bateria. Aveti idee de consuma curent desi e oprit?

2 răspunsuri:
| valen71n a răspuns:

Exista un scurt. Adreseaza-te unui electrician auto.

| sierra1 a răspuns:

Chiar "scurt" (cum spunea colegul) nu ai că-ți lua foc mașina dar un consum pe care nu-l deconectezi din contact, sigur ai. Măsoară tu (sau unul priceput) consumul cu și fără aparatul ăla nou