| NinjaLegendMan a întrebat:

Buna ziua! As avea o propunere pentru cei care au traseul pana in ianuarie in SUCEAVA. Care vrea sa faca schimb cu mine (vreau sa-l dau mai repede, am foarte mare nevoie, am inteles ca se poate sa se faca schimb) care are traseul mai repede de luna ianuarie si nu este in tara sau nu poate sa se prezinte. Puteti face schimb cu mine, eu sunt programat la traseu pe 13 ianurie, asa ca, care doreste sa faca schimb cu mine, va rog lasati un mesaj.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este posibil asa ceva.
Nici un sediu de Politie nu accepta schimburi de acest gen.
Daca ai astepta 18 ani, cu siguranta mai poti astepta cateva luni. Oricum pentru incepatori sansele sa pice tarseul sunt de 50 %, deci relaxeaza-te, ca la primavara vei avea cu siguranta permisul in mana.