| zumanu3075 a întrebat:

Bună ziua. Astăzi am avut examenul teoretic în vederea obținerii categoriei B și am fost programat pentru traseu pe 28 ianuarie 2022. Știe cineva dacă pot face ceva pentru a fi programat mai repede, deoarece dacă aș pica traseul nu aș mai putea da încă o dată pentru că mi-ar expira dosarul și apoi totul de la 0?
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti depune o cerere la seful politiei rutiere din judetul tau si poate ai norocul sa ti-o accepte, desi destul de greu.

| vasile2222 a răspuns:

Un motiv ca sa te pregatesti foarte bine.
Succes!