| Sergiu0709 a întrebat:

Buna ziua! As dori sa schimb o furca cu filet de pe o bicicleta cu una normala fara filet cum as putea face asta? Sau daca se poate?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Și cum crezi că ai putea face asta? O lipești cu superglue daca nu are filet?

| Sergiu0709 explică (pentru darrio2007):

Te rog daca nu intelegi te rog nu mai raspunde ok? si sa pui niste intrebari mai bune decat citez"o lipesti cu supergluie"

| darrio2007 a răspuns (pentru Sergiu0709):

Mai baiatule, am bicicleta de ani de zile. Cred ca tu nu ai inteles. Cum o fixezi daca ea trebuie sa aiba filet? Eu am scris superglue nu supergluie.

| Sergiu0709 explică:

Cu tot cu pipa si corman