| Alex94BC a întrebat:

as vrea si eu niste pareri despre Fiat Grande Punto 1.3. As vrea sa-mi cumpar o " prima masina" iar bugetul ( 4, 00

Răspuns Câştigător
| MariusF23 a răspuns:

Fiatul e super ok la banii astia, economic, fiabil, ieftin de intretinut si frumos pe deasupra. Nu te lua dupa astia de iti recomanda cine stie ce cazane de golf sau audi din 1900 toamna.

1 răspuns:
| Legend123 a răspuns:

E o masina buna..arata bine, parerea mea, dar.e fiat laughing mi se pare prea feminin..presupun ca ai 18-19 ani, ca prima masina iti propun un golf 4 la 3000 de euro sau mai pui 500-1000 de euro si iti iei un golf 5 sau un bmw seria 3 din 2002 (cam 3500-4000 de euro) sau ford focus, audi a4 2002. sunt foarte multe masini bune si mai barbatesti si de tineret in bugetul tau de 4000 de eurohappy. ti-am spus si fiat e frumos.dar ca baiat in fiat nu prea sta bine laughing