| Chinezu12345 a întrebat:

Astazi in timp ce mergeam cu masina mi-a aparut in bord mesajul "Transmisie, performanta redusa". Este voba despre un Volvo xc60. Ce poate fi? Care este problema? De ce mi-a aparut acel mesaj? Ce trebuie sa fac? Cel mai bun raspuns primeste FUNDA! MULTUMESC ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mergi la un service bun pe partea de diagnoza/cutii automate.
Recomand chiar reprezentanta, cand vine vorba de transmisie.
Iti vor face ei o constatare.

1 răspuns:
| Anonimusugajfnsl a răspuns:

Si tata are tot xc60 dar nu i-a aparut, poate e de la motor intreaba un mecanic