| Chinezu12345 a întrebat:

Salutare. Am si eu o intrebare si as vrea sa ma ajutati. Am un Volvo Xc60 din 2014. In bord am trei teme: ECO, Elegance si Performance. As vrea sa stiu daca aceste trei teme ajuta cu ceva? Au vreo legatura cu comportamentul masinii, al acceleratiei? Se modifica ceva cand setez una dintre teme? As vrea sa raspunda cine stie pentru ca raspunsurile inutile nu ma ajuta. Cel mai bun raspuns primeste FUNDA! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu au nici o legatura cu comportamentul masinii.
sunt doar niste teme. nimic mai mult.
pe eco iti arata daca conduci eco, sau schimbi viteza prea tarziu, ceea ce duce la un consum mai mare.
si celelalte sunt de design, iti schimba doar locul diferitelor chestii, temperatura bla bla.
ps, ti-ai fi dat si tu seama, daca era ca la masinile despre care vorbesti, diferenta de a conduce pe eco si diferenta pe sport laughing
Este doar cosmetic.