| Tempintr a întrebat:

Buna ziua, azi am dat sala auto si am fost admis aprobat, doar ca la programare am ales Carrfour Colentina iar eu trebuia sa aleg la Vulcan, cum pot sa reprogramez la alta locatie? Instructorul mi-a spus sa nu ma duc si sa ma reprogramez dupa, da va trebui sa platesc 3 ore ca si cum l-am picat, nu? Si cine stie cat o sa mai dureze dupa, poate o sa uit de tot sa conduc. Are cineva idee cum pot sa schimb locatia traseului? (Cat permis B)

Răspuns Câştigător
| ioana748 a răspuns:

Cel mai bine mergeti la ghiseu pentru anularea acestei programari.
Daca veti fi absent nu trebuie sa faceti cele trei sedinte obligatorii caci nu ati fost respins.
Dar poate reusiti la ghiseul pentru programari sa rezolvati cu alta programare mai devreme.

| Tempintr explică (pentru ioana748):

Am putut reprograma la ghiseu, multumesc de ajutor.

| ioana748 a răspuns (pentru Tempintr):

Cu placere,
Mult succes,

3 răspunsuri:
| Teajut123SMR1 a răspuns:

Eu am dat la vulcan dar am auzit ca a eurpt acum