| George20010 a întrebat:

Bună ziua, ce părere aveți despre această bicicletă, vreau să mă apuc de curierat pe bicicletă și nu am așa mare bugetul asta se încadrează: https://www.carpatsport.ro/......50d91.html

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Nu e ok, ai nevoie să ceva gen street-trekking doar nu livrezi prin munți

| George20010 explică (pentru sierra1):

Păi nu livrez în munți dar Mtb merge și pe șosea și vreau să mai merg și pe drumuri forestiere nu doar pe șosea plus că Mtb trece mult mai lejer peste gropi

| sierra1 a răspuns (pentru George20010):

Ok, ia-ți tu ce vrei, eu ți-am spus opinia mea