| Istvan_Szasz_1992 a întrebat:

Cine poate sami spună dacă numerele de înmatriculare NOE13EP mai sunt valabile.multumesc

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Evident masina nu e inmatriculata in Romania, altfel nu ar intreba omul daca sunt valabile.
Probabil sunt ceva numere temporare, poate ar fi util daca ai preciza tara. Sau poate reusesti sa incarci o poza cu certificatul de inmatriculare, in lipsa lui oricum nu conteaza valabilitatea placutelor.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca este vorba de o masina inmatriculata in Romania atunci numarul de inmatriculare nu este corect, nu exista judet cu codificarea NOE si la sfarsit trebuie sa aiba 3 litere.

| darrio2007 a răspuns:

Cand am sa ma angajez la Politie, Serviciul Inmatriculari, am sa te anunt.
Cine crezi ca stie asta, in afara de cei care lucreaza acolo?