| catalin542000 a întrebat:

Bună ziua. Detin un audi a8 din 2012. Doresc sa știu unde este situat subwoofer-ul?

Sau dacă nu are, as dori sa știu ce subwoofer ar avea un audi a8 (care este echipat cu subwoofer) în asa fel încât sa știu ce subwoofer sa achiziționez?

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Daca ar avea ar fi pe undeva in spate portbagaj in aripa dreapta sau vezi tu, in una din aripi, dar prin portbagaj.Ar trebuie sa vezi o clapeta ceva o usita in chestia aia care captuseste interiorul la portbagaj.
Daca nu are, atunci nu are, achizitionezi unu pentru audi a 8 din anul ala si aia e tot.
Baga si tu pe Youtube "subwoofer 2012 audi a8 " si vezi ce iti da, vezi video, arata aia ce are.