| Luca_Mihai_Dan_1967 a întrebat:

Buna ziua! La un mercedes Viano cu 6 locuri se poate modifica la 8 locuri, binenteles cu bancheta originala din alta masina la fel? Multumesc anticipat pentru raspuns!

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Se poate, insa trebuie omologare RAR, si nu stiu ce conditii trebuie indeplinite pentru a fi acceptata modificarea.
De obicei vor sa fie facuta intr-un service autorizat pentru tipul ala de lucrare.

| Mihai0101 a răspuns:

Da trebuie sa montezi bancheta si sa te duci la rar registrul auto roman ca sa-ti modifice in acte/omologheze