| Daniel_Stefan_1998_bcqp a întrebat:

stiti cumva daca in Romania am o sentinta penala in legatura cu condusul fara permis, in Republica Moldova as putea sa dau? Va rog un raspuns bun.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

In romanian pls my brother from russia

| darrio2007 a răspuns:

Ce sa dai? Spaga? Ce gramatica amarata!

| Violleta2022 a răspuns:

Acest raspuns il poti afla numai de la Politia din Moldova sau din Romania, conform adresei tale pe care ai dat-o cand ai fost prins fara permis.
Din pacate, noi nu putem stii ce date, acuzatii si alte informatii, au Politia Rutiera in computerele lor.

| Bizon95 a răspuns:

" in Romania am o sentinta penala in legatura de condus fara permis in Republica Moldova"

adica esti in RO si ai condus fara permis in MD si vrei sa stii daca in RO o sa fii urmarit penal
SAU INVERS?