| Jorjik a întrebat:

Buna ziua, Vreau sa schimb stopurile la Opel Vectra B j96, stopurile mele sunt crapate si am stopurile luminile de la marsarier lungi si vreau sa le schimb cu niste stopuri de vectra facelift, acelea cu luminile de la marsarier mai scurte si negre! Oare se potrivesc, masina mea e sedan(limuzina)?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La o cautare rapida pe www.clubopel.ro am aflat ca ramane un spatiu intre bara de b1 si stopurile de b2.
Mufele si suruburile banuiesc ca sunt identice.

1 răspuns:
| NuCitescNotificari a răspuns:

Pune niste becuri sau lanterne in loc de stopuri