| Manuella_Manu_1992 a întrebat:

Cam cat ar costa un vopsit bara din fata?

Răspuns Câştigător
| Hevnoraak a răspuns:

Mă indoiesc că pe TPU găseşti răspunsul, eventual să mergi la un service sau o vopsitorie de maşini.

| Manuella_Manu_1992 explică (pentru Hevnoraak):

Ma gandeam ca stie cineva, am mai tot cautat si in alte locuri big grin

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aproximativ 800 RON sau poate depasi 1000 ron la un dealer autorizat nu un soricar privat laughing

| AgathaRo a răspuns:

Pana in 200g vopsea, si manopera depinde de ce s-a intamplat cu masina.

| Fulbaster a răspuns:

La un service auto ti-ar lua cam 400lei, cu vopsea facuta de pe codul masinii.