| dya_8470 a întrebat:

Cam cat costa un vopsit la salon? dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| raissa a răspuns:

Cam 150 pana in 200 cu tot cu filat spalat si coafat. bafta:*

5 răspunsuri:
| campanario a răspuns:

Ai fire albe? happy La ce sa iti vopsesti parul? Cea mai frumoasa culoarea a parului e cea naturala si culoarea parului sanatos! Depinde de lungime. Costa intre 16 si 25 RON cam asa happy

| ramona09 a răspuns:

Depinde, la cate saloane m-am interesat eu, pretul era intre 80 de lei si 500 de lei. Acum depinde ce vrei sa-ti faci. Daca vrei sa te si decolorezi, e mai scump decat un vopsit normalthinking

| dya_8470 explică:

Si referitor la ce imi foloseste vopsitul si eu eram impotriva vopsitului dar nu stiu simt nevoia de o schimbare si cred ca vopsitul e cea mai evidenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar vopsit

| iuliaaa_8865 a răspuns:

Vopsit+tuns=50 lei
vopsit=35 de lei