Întrebare recomandată | MrEvil89 a întrebat:

Cam cat costa un echipament moto complet? daca se poate pretul pe piese. funda, multumesc

Răspuns Câştigător
| Radu921 a răspuns:

Casca integrala 350-500 RON
Casaca fara mandibula 110-350 RON
Pantaloni cu protectie 150-200 RON
(sau numai genunchiere care se pot folosi pe sub price pantalon 100-120ron)
Geaca de vara cu protectii coate, umeri, spate, 300-500 RON
Scurta toamna/primavara cu protectii 500(+/-100)RON
Manusi subtiri 50 RON
Manusi toamna/primavara 70-100RON
Bocanci 120-150 RON
Costumatie integrala textila (bluza +pantalon nedetesabili) cu protectii hobby(soft) 1000-1200RON
Costumatie integrala piele cu protectii hobby 1500 RON
Preturile sunt cam ce s-a gasit vara trecuta pe piata din Constanta la o calitate si protectie decenta, nu "de firma" dar nici "de la rusi"
Mai multe detalii la http://www.zona-moto.ro/store/store.aspx

1 răspuns:
| Lionsgate a răspuns:

Pai calitate nr 1depinde de unde le ei, cam 1000 ron, dar te poate ajuge si 1000-1300, depinde ce marca ei.