| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Am câteva întrebări
1. Cat este școala moto in Vâlcea? (A1)
2. Cat durează școala moto?
3. Se poate începe școala moto și din ianuarie? (Când împlinesc 16 ani)
4. Ce motor e ok sau ce îmi recomandați pentru 16 ani?
5. Îmi trebuie echipament full?
6. Cat costa un echipament full?
7. Cat sa dau pe motor? Aproximativ
8. De unde pot cumpăra echipament moto?
9. Cat mă duce școală+echipament+motor? Spune-ți preț pe fiecare în parte aproximativ
10. Cat costa sa înmatriculez o motocicleta?
11. Ce taxe se plătesc pentru o motocicleta?
12. Cum v-a decurge școala moto?

Pe langa întrebările mele ce mai trebuie sa știu înainte de a face acest pas?
Plusuri și minusuri?
Va rog sa îmi răspundeți la toate întrebările și orice părere sfat este bine venit! Mulțumesc, dau funda celui mai bun

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~4. Ce motor e ok sau ce îmi recomandați pentru 16 ani?~

cinstit: bicicletă!

| Lucaaragiale23 a răspuns (pentru sierra1):

Ia-ți tu, că atât ești în stare, de om pârlit la c*r ce ești, cu ce **** mea crezi că mă ajută răspunsul asta al tău? Regret că ți-am dat funda la celelalte răspunsuri

| sierra1 a răspuns (pentru Lucaaragiale23):

Nu fii bădăran!

| sierra1 a răspuns (pentru Lucaaragiale23):

In mod sigur de aici ți se trage bădărănia, mai exersează

https://www.tpu.ro/......-astept_2/

| Lucaaragiale23 a răspuns (pentru sierra1):

Da da, nu mă afectează cu nimic că mi-ai lăsat un simplu link, copil făcut din l*ba și carat de muște in ***

| sierra1 a răspuns (pentru Lucaaragiale23):

Exersează, pare că-ți priește

https://www.tpu.ro/......-astept_2/

| dullcat a răspuns:

Https://scoalasoferivalcea.eu/categoria-a1/

Cred ca cel mai eficient e sa intrebi direct aici pentru informatiile pe care nu le gasesti in primul link: https://www.facebook.com/Robyrobert1821/?locale=ro_RO

Succes.