| omulpaiangan a întrebat:

Cam cat te ajunge sa iei permisul? (scoala+examen)
Cat tine?
E greu?
Nu stiu nimic despre condus, sunt zero barat.

2 răspunsuri:
| Ottakringer a răspuns:

Depinde de zona in care te aflii.
Pe mine m-a ajuns cam la 12 milioane cu tot cu acte happy
Greu de ce sa fie? Doar sa te obisnuiesti si sa fii atent la orele de conducere. Oricum si eu la inceput eram speriat ca nu stiam de ce sunt atatea butoane laughing Si nu credeam ca o sa reusesc sa ma ocup de toate 3 pedale + schimbator.
Oricum stai linistit, o sa vezi ca iti place.
Scoala poate varia intre 10-18 milioane. depinde unde te aflii happy

| Rockefeller a răspuns:

10-15 milioane, cum a spus si Ottakringer, depinde de zona in care locuiesti.Greu nu e daca te tii serios de treaba si inveti pentru sala, iar la condus...instructorul nu e platit degeaba ai sa inveti.
Nu-ti face nici o grija ca in urma cu 10 sedinte nici eu nu stiam care e frana si acceleratia, iar acum nu mai am probleme laughing