| JustThat a întrebat:

Cam cate ore fac din Ploiesti pana la miercurea ciuc? :* Funda

7 răspunsuri:
| Braunion a răspuns:

Media de viteza pe soselele din Romania e de 50 km/h. Asta daca mergi vioi, nu dupa regulile de circulatie. Fa regula de 3 simpla si vezi.

| Fulbaster a răspuns:

Cu viteza legala faci cam zece ore.

| Mădălllinna a răspuns:

204 km happy 3h 10 min happy

| Toutui a răspuns:

Http://distanta.ro/ploiesti/46.357696,25.804610 Uite aici iti arata si pretul si consumul si o varianta de drum pe unde poti merge :)

| Braunion a răspuns (pentru Toutui):

Voi astia care aberati cu 3 h ati circulat vreodata prin Romania? Chiar nu vedeti ca sunt numai munti pe traseu? Poate noaptea sa faca 3 ore si ceva, ziua sub 4 ore jumate nu ajunge oricat ar arde-o...

| anonimaM a răspuns:

3 ore si 4 min. Funda?

| FIFA14 a răspuns:

Pe jos sau cu caruta?
Cu autobuzul sau cu trenul?
Varianta norocoasa sau cea ghinionista?