| anonim_4396 a întrebat:

Cam ce valoare va avea un voucher de la rabla daca le dau o dacia solenza?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inca nu se stie, programul "Rabla" pentru anul 2013 nu a fost aprobat pana acum.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Voucher ul este fix, nu conteaza masina, trebuie sa fie doar mai veche de 10 ani (ceea ce nu cred in cazul solenzei pe care oricum scoti maimult de 1000e cat e voucher ul ala)

| Azµre a răspuns:

Programul rabla nu a fpst aprobat încă!

| AgathaRo a răspuns:

E o dacie buna din puctul de vedere al consumului. Daca nu la mancat rugina si porneste nu vad motivul pentru care vrei sa o dai la programul rabla.

| iuli94 a răspuns:

La fel ca si la alte masini 3800 RON dar nu cred ca ar fi bine sa duci o solenta decat daca e avariata sau defecta. sfatul meu ar fi sa cauti s-o vinzi.vezi pretul care ti-l ofera iar daca nu iti convine du-o la rabla dar tin sa te anunt ca pe voucher nu ei mai mult de 1500 Ron. Sper sa iti fi fost de folos.