| ReddY25 a întrebat:

Camioanele tunate pot circula pe drumuri publice? Dau funda

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce înțelegi prin tunat. Atât timp cât respecta legea normal că pot.

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Da, cu condiția omologării modificărilor care presupun acest lucru.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu.
Dar poliția & RAR-ul "omit" sancționarea neconformității acestora.
Mă refer la multitudinea de lumini neomologate cu care sunt împodobite.
Dacă ai un golf 4 și pui poziții led, ești oprit și sancționat dur la tine în cartier. Ăștia fac milioane de kilometri cu lumini de carnaval, și n-are nimeni treabă cu ei.

| gabicoo a răspuns:

Doar căruțele tunate!
laughing

| gigite a răspuns:

Daca nu-mi dai funda du-te in cine te-a facut si mai mult dicolo de ea 1 Cu binecuvantare!

| LarisaChe07 a răspuns:

Decat daca sunt omologate

| simina5 a răspuns:

Da!