| theROOcKsTArr a întrebat:

Care ar fi mai bun pentru o familie si mai ales pentru gropile din Romania : Mercedes Glk sau Mercedes E class?

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pentru Romania evident un GLK, mai ales daca vrei o masina de familie, spatioasa si rezistenta. E class are consumul in avantajul ei, luxul si design-ul dar in rest GLK este peste!

| Anonymus314 a răspuns:

Tractor

| Biu90 a răspuns:

Categoric E class. Am si sunt foarte multumit de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua, atata timp cat ai sange de sofer adevarat in tine. Nu conteaza masina, conteaza pilotul. Indiferent de tipul masinii, groapa nu va ierta amortizoarele si bucsile (si multe alte chestii), daca intri ca bizonul in ea; Pentru spatiu interior, recomand GLK. Pentru clasa si finete, recomand E Classe. Bafta-n trafic!

Răspuns utilizator avertizat
| GranTorino a răspuns:

Un Mercedes GLK. este o masina buna de oras...dar si pentru teren