| theROOcKsTArr a întrebat:

Ce masina de familie ati alege de la marca Mercedes?

Eu as alege Mercedes E Class T-Modell.

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Sunt de acord cu alegerea ta. Mercedes E Class T-Modell e super si imi place foarte mult.

6 răspunsuri:
| RMihai a răspuns:

S Class 320 este superb, numai ca ii cam scump, toate mercedesurile sunt bune pentru familie in afara de cele coupe (doua usi) A si B Class care mi se par cam mici, la un pret accesibil gasesti un E Class

| bsorynovidiu a răspuns:

VITO/viano fara sa stau pe ganduri!

| Dexteo a răspuns:

Un R-classe fara indoiala:este perfecta (dupa mine cel mai frumos mercedes) in poze nu pare cine stie ce dar daca mergi cu el ramai fara urma de indoiala ca este masina perfecta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu @c0cac0la.
GL class este perfect...este mai scump dar merita.

| c0cac0la a răspuns:

Clasa GL Off-Roader

| verbal a răspuns:

Eu asi alege (Mercedes vito 2010 ) V6 CDI care dezvolta o putere maxima de 255 CP