| mateiagape a întrebat:

Care bicicleta este mai buna: Omega Gerry la 1700 lei sau Afisport M2 la 1400?

Răspuns Câştigător
| nukeyly a răspuns:

Omega Gerry la 1700 lei 70 de review-uri
Afisport M2 la 1400 lei 26 de review-uri

Prima e mai buna dar ambele sunt slabe[piese modice ex Tip suspensie furca fata Arc; nu elastomer sau aer sau hidraulic]
daca vrei calitate, un mtb bun second incepe de la 1500 ron daca esti indrumat de un cunoscator.

| mateiagape explică (pentru nukeyly):

Am inteles. Faza e ca nu m-as baga sa caut si sa cumpar ceva sh pentru ca simt ca o sa-mi iau teapa, asa ca, cred ca voi merge pe Omega. Multumesc pentru raspuns!

1 răspuns: