| GameFace a întrebat:

Hei TPU care credeti ca este cea mai rapida masina din lume? Eu cred ca este Bugatti Veyron Super sport... voi ce ziceti?

17 răspunsuri:
| FPI a răspuns:

Aici ma refer la masinile pe care le poti cumpara cea mai rapida ii clar Koenigsegg Agera R atinge 444km/h(Bugatti "doar" 431km/h) detine un motor V8 de 5 l si 1117 cai cu care se pisa pe w16 de pe Bugatti iar cea mai rapida masina care am mers pe sol echipata cu un motor cu reactie a atins 1137km/hhappy

| Cosminovici18 a răspuns:

Dafafqa

| pwp a răspuns:

Cele de formula 1 clar!

| xanax7040 a răspuns:

Cea mai rapida masina de serie vrei sa spui/ daca da asa este bugatti veyron super sport daca te referi in general atunci afla ca este un camion care are trei motoare de f16 montate pe el.

| GameFace explică (pentru xanax7040):

Da de serie...stiu am auzit dar de serie am spus

| Robertyz a răspuns:

Pe drum drept cu siguranta Bugatti este acolo sus, insa pe un circuit de curse as alege un Ariel Atom V8 500 sau Lamborghini Aventador, insa intr-un final Bugatti este un Bugatti happy

| GameFace explică (pentru Robertyz):

Bugatti Este tata Hypercarurilor din lume

| GameFace explică (pentru Ciocolatefrenchblue):

Hei la urmarit de multe ori acest Nissan este modificat...dar sa fie cu unu simplu (original)

| GameFace explică (pentru Ciocolatefrenchblue):

Http://www.youtube.com/watch?v=XwhUF4we5Bg (uite la asta cu atentie;);) si peurma mai vorbim

| bestb0y a răspuns:

Este Bugatti Veyron http://www.sport.ro/......ebuna.html Funda?

| Akasha90 a răspuns:

Ca masini, nu ai specificat daca masina trebuie sa fie stoc sau poate avea modificari. daca se accepta modificari, ei bine, un nissan skyline r32 modificat intrece fara probleme un veyron. daca se accepta orice, sunt doua modele de motociclete care ii dau ceata totala, nu numai ca il intrec...winking

| GameFace explică (pentru Akasha90):

Gresit eu am spus de serie nu modificate...winking

| Dumitrescu_Mihai_1994_ARUR a răspuns:

Buna uite aici un top care te va lamuri ca viteza cat si ca pret https://www.youtube.com/watch?v=ADzF56OLC1Q

| Andrey_Sfetcu_1998 a răspuns:

FPI are dreptate.In 2010 Bugatti Veyron Super Sport a intrat in cartea recordurilor cu viteza neasteptata de 431km/h(proiectantii se asteaptau la o viteza de max 425km/h) dar in 2011 Koenigsegg Agera R a devenit ''campioana'' cu o viteza de 444km/h scrie clar aici : http://en.wikipedia.org/wiki/Koenigsegg_Agera_R (sectia Performance);)

| GameFace explică (pentru Andrey_Sfetcu_1998):

Dami un Video daca ai...ca asta nu este dovada