| tentea a întrebat:

Care este cea mai buna marca de casetofon(calitate sonora, rezistenta) pentru masina?

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Fara discutie JBL daca ai bani, daca nu Pioner, Sony, Panasonic daca mai gasesti, si cam atat!

| NCL a răspuns:

Alpine R

| ionut2424 a răspuns:

Eu sunt de parere ca PIONEER. si are si preturi acceptabile.bafta

| PiTbulL26 a răspuns:

Daca vrei muzica de calitate sonora Incearca un casetofon Sony X-plod cu boxe de aceeasi marca.Un tub de bass Alpine si o statie pentru acest tub...Asta e sistemul meu audio la masina..Pe un opel astra 1999happy