| Clever a întrebat:

Care este cea mai rapida masina din lume?

17 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

Va contrazic pe toti cei care au postat inaintea mea. Cea mai rapida masina din lume este Thrust SSC. Aceasta a stabilit noul record mondial de viteza. Viteza maxima atinsa a fost de 1223. 657 km/h.

| zetmada86 a răspuns:

Acum depinde, cea mai rapida masina de serie e bugatti veyron, recordul de viteza pe sol a fost stabilit prin 97 desertul nevada de o masina facuta practic dintr-un avion 1149km/h

| Alex_2741 a răspuns:

Se stie ca Bugatti Veyron este happy chiar daca astia scot modele mai puternice (cu mai multi cai putere HP). Bugatti este cea mai rapida masina din lume. Daca vorbim de Bugatti Veyron Super Sport atunci viteza maxima este de 434. 211 KM/H big grin...deci cea mai rapida masina big grin Sper ca te-am lamurit happy

Răspuns utilizator avertizat
| Roxy a răspuns:

Pai din cate stiu eu SSC Ultimate Aerohappy
si costa 654, 000 $ big grin
si are 1287 de cai puterehappy
cam atat stiu despre masinabig grin
:*

| MillyMarinelaFlorin a răspuns:

Cea mai rapida masina din lume este maxximus G-force.

| cssmirel a răspuns:

Buggati veyron sau cum so scrie

| alleecsandra a răspuns:

Masina timpului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bugatti Veyron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bugatti Veyron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Henesey venom gt are atinge 421 kmh si costa doar 600. 00 $

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut alta masina nu stiu care dar caut si va spun sau itativa la topgear sau luati revista top gear din oct.

| Sabin91 a răspuns:

Bugatti Veyronwinking

| paulthe1 a răspuns:

Dacia laughing

| shony a răspuns:

Bugati veiron

| cosmin225 a răspuns:

Maxximus g- force cautati sa vedeti

| cosmin225 a răspuns:

Maxximus g- force cautati sa vedeti